A050VW01 V1

| panel model | A050VW01 V1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| A050VW01 V1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm |
| Zarys | 119.6×76.5×4.54 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 7S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO A050VW01 V1.
AUO A050VW01 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO A050VW01 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO A050VW01 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor A050VW01 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO A050VW01 V1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO A050VW01 V1 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO A050VW01 V1 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor A050VW01 V1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "A050VW01 V1"
- AUO A050VW01 V1
- Arkusz danych A050VW01 V1
- Obraz A050VW01 V1
- Cena A050VW01 V1
- Dystrybutor A050VW01 V1

